| anonim_4396 a întrebat:

Din cauza emotziilor f mari nu pot sa ma sarut cu prietenul meu french...doar o data ne-am sarutat asa dar nu stiu mi-e asa frica, am asa emoti mari care parca ma opresc si ma simt si bine dar si ciudat sa simt "ceva" in gura mea ca sa zic asa. Ce sa fac?sad

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu te mai ingrijora atat, relaxeaza-te, gandeste-te ca totul va fi bine, lasa-l pe el sa te invete, dar daca nu iti place acest sarut nu ai de ce sa o faci, dar stai linistita ca nu esti singura careia ii displace acest sarut si careia ii este rusine si se emotioneaza, el va trebui sa te inteleaga daca te iubeste, sincer nici mie nu imi place sarutul french...

| Moneyandfame a răspuns:

Nu iti place sa simti lucruri in gura? Nici macar limba? Prietenul tau o sa fie dezamagit, o parte din el o sa moara. In alta ordine de idei, imagineaza-ti ca limba lui este o shaorma sau o inghetata.Nu-i asa ca e mai bine acum?

| dianka_4861 a răspuns:

Nu te mai ingrijora relaxeazate...incearca sa iti menjtii respiratia stabila si gndestete ca si el are aceleasi emotii ca si tine...si de acel ceva din gura ta incearca sa uiti ....lasate dusa de val...si iate dupa miscarile lui(a acelui ceva) stai cu ochii inchisi si nu te mai gandi la nimic, pentru ca buzele si limba ta vor sti si singure ce sa faca.....mult succes la sarutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar e simplu, te gindesti ca acel "ceva pe care-l simti in gura ta" este o fripturica de purcel... doar ai grija sa nu inghiti fripturica aia, ca nu o sa te mai poata saruta asa patimas laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spanak ti-a mai zis unu, trebuia sa citesc raspunsurile inainte, dar oricum, fripturica mea e mai buna decit shaorma rolling on the floor