| Oana1209 a întrebat:

Buna din nou! Am hotarat ca la continuarea balului bobocilor sa ii spun baiatului de care imi place, ce simt pentru el.Cum as putea sa ii spun, si mai important, vreau sa il sarut.Cum as putea proceda? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MIM a răspuns:

Mai intai du'te la el si incepeti o conversatie, radeti, alea alea, si daca totul e ok il ntrebi daca are prietena... daca i'ar placea sa aiba unachatterbox. dupa care cu putin noroc reusesti sa il si sarutitongue dar mai intai asigura'te ca te place sau ca tine la tine cat de cat, adica, sper ca nu e genul ala de baiat caruia ii spui ce sentimente ai pentru el si a 2a si te trezesti ca stiu toti si rad de tine... Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin:*

4 răspunsuri:
| MIM a răspuns:

In cazul asta poti sa-ti pui planul in aplicare. dar ia'o incettongue

| adynutza_2816 a răspuns:

Pai... e foarte bine ca ai decis sa vorbesticu el aboreazalde departe si vezi ce semnale iti da daca e bineatunci lasa lucrurile sa mearga de la sine

| Oana1209 explică:

MIM, nu. Nu e acel gen de baiat. E mai timid si stiu sigur ca simte ceva pentru mine, dar ii este greu sa imi spuna.(a spus unei colege). Deci stau foarte relaxata in privinta asta, daca va afla ce simt pentru el nu va spune mai departe sigur. happy

| manuelooo00 a răspuns:

Pai in cazul in care, ai spus tu ca baiatul e timid, ar trebui sa nu te grabesti ca poate se sperie si strici totul, stii uneori, noua baietilor ne place sa fim surprinsi...adica sa fiti voi primele care faceti primul pas, asta in cazul in care baiatul nu e timid, dar daca e timid, trebuie sa ai un pic de rabdare...trebuie sa il faci sa-ti spuna ceia ce simte fara sa-si dea seama si sa nu fii cu cineva prin preajma ca se jenaza, sa fiti doar voi doi.