| RebecaDragomir a întrebat:

Buna din nou! Am mai pus si ieri o intrebare, este un baiat care imi place mult de tot. Azi m-am intalnit cu el ( din intamplare). Cand am iesit eu de la scoala el mergea sa cumpere ceva cactusi, sau ceva de gen si ne-am intalnit. Am vorbit cu el si m-a invitat la un suc. Totul bine si frumos, m-a condus pana acasa. I-am zis ca sunt singura, si sa urce pana la mine putin. Mi-a zis ca nu poate, ca se grabeste. Dar pana atunci nu parea ca se grabeste. Chiar nu mai inteleg. De ce se poarta frumos cu mine daca nu ma vrea? Mi-a impletit parul, m-a ajutat sa imi fac tema la mate ( si asta in mec, unde il vedea toata lumea, nu i-a fost rusine). Apoi m-a condus acasa..am vrut sa il sarut, dar a intors obrazul... Chiar nu mai inteleg nimic, isi bate joc de mine sau ce? Mi-a dat si un cactus cadou...ma vrea sau nu?

El arata foarte bine, si e dorit de multe fete, dar nu mai iese cu niciuna la plimbare cum face cu mine. Are un amic, cu care cred ca se vede destul de des, oare poate sa fie ceva intre ei...sa fie gay?sad

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Offf...tu chiar astepti ca cineva sa-ti spuna ca te place. Ok, sa fiu eu cea care te minte, daca vrei.
Te place, te place extraordinar de mult dar e atat de idiot incat nu e in stare sa accepte sa fie cu tine. Il orbeste frumusetea ta. Esti naucitoare.

Acum lasand la o parte glumele, baiatul este unul cu bun simt, manierat, om normal nu obsedat sexual.Nu te vede mai mult decat o amica, daca te voia, iti spunea.
Ne-ai innebunit cu intrebarile, serios. Ai putea scrie un scenariu pentru un serial pentru ca sigur ar avea succes.

Asteptam cu nerabdare o alta intrebare.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cele descrise in intrebarea ta anterioara coroborat cu intamplarea de astazi reiese cat se poate de clar ca nu exista intre voi acel chimism care sa-l faca sa se simta atras de tine.Te apreciaza si te accepta ca prietena insa nu corespunzi ca iubita din motive doar de el stiute.Trist dar adevarat.

| RebecaDragomir explică (pentru corbulalbrosu):

Deci.din punctul tau de vedere, nu am nicio sansa?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RebecaDragomir):

Tu i-ai explicat cat se poate de clar in convorbirile avute (doar ca nu i-ai spus-o direct) ca il doresti. Poate sunt subiectiv dar nu cred ca macar 1 din 100 de baiet/barbati ar refuza o asemenea oferta mai ales daca e sa te cred ca esti si frumoasa/atragatoare. Intamplarea de astazi este si mai clara adica refuzi o invitatie insa ceea ce ma intriga cel mai mult refuzul unui sarut nevinovat.Se pare ca ceva chiar nu este in regula cu El nu doar cu comportamentul ca atare. Nu cred ca ai sanse nici pe viitor dar mai stii, se zice ca SPERANTA nu moare niciodata. Pa, pa.

| RebecaDragomir explică (pentru corbulalbrosu):

Multi baieti imi spun ca sunt frumoasa, si sexy, si multi intorc capul dupa mine. Nu ma consider neaparat frumoasa, cat cu sex-appeal...

Ce ma enerveaza e ca nu imi spune in fata ceva, se comporta de parca ma vrea, dar ma refuza happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RebecaDragomir):

Ti-am lasat acest raspuns :In nici un caz nu te-am acuzat ca ai dori sa faci sex cu el sau cu oricare alt baiat.Te-am compatimit in sensul bun/adevarat al cuvantului adica tu esti dispusasa-i oferi iar el te refuza, consider ca fiind un afront Iti dau perfecta dreptate orice fata /femeiese simte nasol in urma unui refuz

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

As dori sa te cunosc, ti-am lasat un mesaj.Pa,pa.

| SkyPilot a răspuns:

Cat de greu este sa intelegi ca nu te place? Si mie mi s-a intamplat sa primesc semnale de la fete care judecate la rece erau frumoase, dar pe mine nu ma atrageau. Fiecare are gusturile lui.
Omul se poarta frumos pentru ca asa este felul lui.
Cei care sunt gay au un stil anume, ai fi observant ca este diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la fel sunt si eu cand vine vorba de o fata.Ma port super frumos de parca am fi impreuna, dar ghici ce? Nu ma atrage fata respectiva, si daca nu ma atrage nu vreau sa fiu cu ea, simplu.Mi-a cerut o fata prietenia ca ma purtam foarte frumos cu ea, si-am refuzat pentru ca nu simteam nimic pentru ea.Inseamna ca el e un baiat bun si sufletist insa nu simte nimic pentru tine.happy

| Țoglă a răspuns:

Ușor tovarășo.În ce interval de timp s-au întâmplat toate astea? Poate că te-ai grăbit prea tare și l-ai speriat.

| RebecaDragomir explică (pentru Țoglă):

Il cunosc de vreo 2 saptamani...e drept am luat lucrurile cam repede, dar mi-e frica sa nu il -a alta inaintea mea happy