| UserTPUAnonim a întrebat:

Buna din nou! Am si eu o intrebare... Am facut`o cu prietenul meu si eu eram virgina... Treaba este ca el si-a dat drumul in mine.Eu m-am dus la baie sa ma spal, m-am sters, dar totusi exista riscul ca eu sa raman insarcinata? Va roog ajutati-ma straight face! Dau funda si vot, promiit!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce treabă are spălatul după cu ejacularea în vagin?
Igiena de face și înainte și după, dar tu nu te informezi și faci prostii.
Șanse sunt dacă te aflai la ovulație. Știi ce însemnă ovulație? Perioada ta de fertilitate, adică când poți rămâne însărcinată.
Și ce vârstă zici că ai?
Folosește prezervativul!
Pa, pa.

| Jony123 a răspuns:

Normal ca da, si apa poate sa inpinga sperma mai inauntru (vaginului). Dc oare nu folositi voi prezervativ? nu stiu... dar totusi data viitoare foloseste prezervativ ca sa nu mai ai griji cum ai tu aucm...
Fa un test de sarcina dupa 2 saptamani.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Abh
| Abh a răspuns:

Sigur ca da, in ce zi a ciclului menstrual erai? Daca erai la mijlocul ciclului( sansele sunt extrem de mari. De ce nu va protejati?

| MikyMi a răspuns:

Este posibil doar daca erai in perioada fertila! Pentru a afla daca erai in perioada fertila poti afla cu ajutorul calculatorului asta:http://www.calculatorovulatie.ro/.
Mare atentie pe viitor daca nu va doriti bebe!

| Sn1p3r a răspuns:

Da! Si daca erai virgina nu puteai sa te documentezi si tu pe net macar? Of of fetele astea din ziua de azi, daca mai sunt virgine la 14-16 ani e o rusine...

| Roo a răspuns:

Daca ai facut-o cu cel mult 2 zile in urma, fugutza la farmacie pentru pastila de a doua zi... daca nu...doame ajutabig grin

| mimiwewem a răspuns:

Există riscul de a rămâne. Du-te la farmacie și ia-ți un test de sarcină. Sper să nu fii.Ai grijă de tine.
Bye

| oanacatalina a răspuns:

Cu siguranta exista riscul... un test de sarcina este cel mai bun lucru pe care il poti face in momentu asta, si sa te pregatesti pentru ce-i mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca erai virgina sau nu, foloseste mai bine pastila de a 2 zi, mai bine decit sa risti sa ramii... asta in caz ca nu au trecut 72 de ore de la contactwinking

| Dark178 a răspuns:

Doamne fereste nu ti rusine sa intrebi din astea aici? gandeste-te ca sunt multi copii pe siteul asta. si vad si ei. Si da poti ramade deaceaba te-ai sters. daca si-od at drumu in tine sau ti-ai abgat carpa in?

| danutzadream a răspuns (pentru Dark178):

Copii in dragoste si sex nu au ce cauta... dar daca fata are dubii trebuie macar un sfat

| cocoeu a răspuns (pentru Dark178):

Idioato sau idiotule dar u ce cauti aici.situl e anumea facut pentru astfel de intrebari