| Baby_9059 a întrebat:

Buna din nou. Astazi este ziua, si dupa sfaturile voastre am hotarat sa ii spun la multi ani, si cum nu ma intalnesc azi cu el i-am scris pe messenger, pentru ca numarul si l-a schimbat. I - am scris acum 2 ore cand nu era online, dar in lista mea apare ca ar fi pe invizibil. Nu mi-a raspuns, sincer nu mai stiu daca a fost o idee buna sa ii spun. Voi ce parere aveti? funda.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Important este ca urarea i-ai facut-o.El acum, stie.Asa ca,te contacteaza sau nu, tu ti-ai facut datoria.Te sfatuiesc sa te simti bine, lasa gandurile negre.

| Elisa a răspuns:

Cred ca a fost o idee buna. Apoi sa nu zica ca esti nesimtita. Acum totul depinde de el:daca vrea sa te bage in seama sau nu. Daca are ceva cu tine nu iti va da nici un raspuns.

Funda?