| Iustiina a întrebat:

Buna din nou! Azi baiatul pe care il besk. i'a zis prietenei mele: cf iubita mea? da nu asta conteaza. conteaza faptul ca alt baiat.care nu ma asteptam niciodata sa faca asta...: m'a luat intruna in brate. apoi intr'un moment nevazut ma pup pe obraz. aproape de gura.credeti ca ma place? (avand in vedere ca e destul de glumet)

Răspuns Câştigător
| Annaa_4696 a răspuns:

Daa. Ia-l intr-un loc pustiu, si daca simti acelasi lucru, eu zic ca ar trebui sa afle happy. Un sfat cam scurt dar => parerea mea tongue.

Deci. Succes!

1 răspuns:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Este dificil... Un pupic nu prea inseamna multe. Daca este si glumet, poate a vrut sa vada cum reactionezi.