| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou, pai va zic cam peste vreo 3saptamini vine iubitul meu de peste hotare,si vreau sa-i fac o surpriza,o seara romantica,genu luminari petale,vin rosu,si o lenjerie atragatoare,pai nu stiu nu am facut niciodata astfel de surprize,si nu stiu ce sa mai adaug,de parca ar fi prea simplu,si vreau foarte mult sal vrajesc in seara aia,nu stiu daca ii va placea, avem relatii nu e prima data, dar totusi nu am fost impreuna cam 3luni, si vreau foarte mult sa-i placa, va rog mult ceva idei? in special pentru baieti var placea astfel de surpriza? ce as mai putea adauga? va rog mult dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Freudian a răspuns:

E bine cum ai gandit sa organizezi surpriza. Spune-i ca ai de gand sa petreceti o seara speciala, asigura lumanarile ( pe ceva stabil si care nu ia foc ca altfel ii fuge atentia) si ia-o cu usurelul, lasa-l pe el sa descopere lenjeria aia, nu de dezgoli prea repede ca o sa intre la idei.Baietii se aprnde repede cand vad o fata prea doritoare, crede ca vrei sa scunzi ceva, o alta relatie cat a fost el plecat. Chiar daca vezi un film sau 2 porno ca sa poti sa il suprinzi nu fi prea indrazneata si lasa-l pe el sa propuna pentru ca iar o sa creada ca ai experimentat fara el. Nu-l grabi si nu te ingrijora ca prima data o sa termine in 20 de secunde, ia-l usurel si fa-te ca nu bagi de seama si a 2-a oara va fi extraordinar. Pregateste si o inghetzata racoroasa ...etc. Nu numai sexul este important! Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie, ma gindeam tot la o seara romantica, insa nerabdarea ma omoara...

| liliacALB a răspuns:

Muzica in surdina, una care sa va placa la amandoi, nu prea ritmata. Aer parfumat (betisoare incandescente). Telefoanele inchise. Iar in primul rand conteaza crearea atmosferei-ganduri pozitive, bucurie sufleteasca. Va invidiez, si eu sunt plecat din tara happy