| dDaArRiIaA a întrebat:

Buna din nou pentru cei cu care am conversat mai devreme,am si eu o intrebare, daca esti prinsa intre 2 tipi unul mai mare cu 1 ani decat mine si unul mai mic cu 5 luni,pe care sa il aleg! Eu le-am povestit ca nu simt prea multe pentru ei,asta s-a intamplat la ziua unei prietene ieri cand ne-am jucat adevar provocare s-au procente si mie mi-a picat ca sa il sarut pe cel mai mare si cel mai mic s-a suparat,dar eu nu il plac pe cel mic,cum sa ii transmit ca sa ma lase in page, caaa facadu-l gelos vad ca nu merge!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Alege-l pe cel pe care il placi, dar care sa te placa si el.