| amymiamy a întrebat:

Buna din nou. sorry pentru cei care mi-au raspuns dar mai astept pareri
http://www.youtube.com/watch?v=xlz18FKsIDE
cum vi se pare ca dansez? sau in mare cum vi se pare dansul? eu sunt fata chiar de langa camera de filmat, in camasa (cu) carouri :*
astept pareri
funda

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Amira, ce nume frumos happy tongue Dansezi frumosi, chiar te misti bine... tine-o tot asawinking

5 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Esti noua in grupa? De dansat nu dansezi rau dansezi chiar bine si cum am facut vreo 5 ani de dans imi permit sa fac putina critica. Prietenele tale isi misca bazinul mai mult si se misca mai liber mai natural. Incearca sa misti bazinul mai mult oricum la cat de bine arati nu cred ca se uita beaietii la dans laughing scuze cas asa mai "pervers "laughing

| blaxy a răspuns:

Sorry da parca nu stiai dansul.sau te temeai sa te misti. erai prea incordata.in rest e fine

| Comatose a răspuns:

Foarte frumos! bravo!

| amymiamy explică:

Multu la toti:X

| boboletzo a răspuns:

rolling on the floor)))hahahaha