| kidda97 a întrebat:

Buna din nou! Vreau sa va cer parerea mai ales voua fetelor dar si baietilor tongue, Este un baiat stiti voi v-am mai povestit de el, acum vad ca se uita atat de frumos la mine si vad ca parca e atras de mine si mie imi place foarte mult de el tongue, deci ce sa fac sa fac eu primul pas si sa ma duc sa il intreb daca vrea sa fim impreuna? va rog raspunde-ti-mi foarte serios big grin / fundita :X

Răspuns Câştigător
| Ale9330 a răspuns:

Pai, ar trebui sa pui pe un amic al tau(baiat), un amic foarte bun in care ai incredere, sa mearga la el, si sa ii zica ca esti draguta si ca esti de treaba, si apoi sa il intrebe ce parere are despre tine, in functie de ce spune, vei sti ce sa faci...

daca nu ti se pare potrivita faza pe care tiam spus-o, eu te sfatuiesc sa incerci, mai mult decat sa spuna nu, nu poate sa iti faca nimicwinking

sper ca te-am ajutat... succeswinking:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da fa tu primul pas

| iubiricaa a răspuns:

Daca esti mai curajoasa de ce sa nu faci primul pas? iar daca nu dăi doar cateva semne ca l-ai placea sh restul lasa-l pe el sa faca...succes

| alexoprondrina a răspuns:

Daca e atras de tine, arata-i doar ca-l placi si lasa-l pe el sa faca primul pas.
Eventual daca e mai rusinos saruta-lbig grin