| adistereo a întrebat:

doare daca dezvirginez o fata adica si pe mine si pe ea si cam cat sange o sa-i curga? mie imi e teama sa o dezvirginez

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Alexakos a răspuns:

DEPINDE. poate sa o doara sau poate sa nu o doara. poate sa curga unpic de sange poate sa curga mult sange (in unele cazuri) sau poate sa nu curga deloc in afara. iar despre tine... daca si tu esti vrgin atunci iar poate sa te doara poate sa nu. dar in majoritatea cazurilor si la baiat si la fata...doare.