| Floryy96 a întrebat:

Buna,doresc sa ma ingras. Am inceput sa iau PERITOL de o luna tablete dar desi mananc mai mult nu am luat nici un kg. Ce alte metode stiti de ingrasare sau a mai folosit cineva peritol? dupa cat timp s-a vazut efectul? ast raspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

PERITOLUL,este un medicament conceput ca antialergic.Mai tarziu s-a constatat, ca mareste pofta de mancare.Mai bine poti lua multivitamine si minerale, pentru a asimila mai bine ce mananci(mancare sanatoasa, 3 mese principale si 2 intre acestea). Cred ca este mai bine pentru sanatatea ta!