| anonim_4396 a întrebat:

Bună... Doresc să rămân însărcinată...
Am avut contact neprotejat și a ejaculat in mine cu 8 zile înainte de ciclu. sunt șanse să rămân însărcinată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai vezi si tu, facand sex 1 singura data pe luna sansele sunt foarte mici.
Daca va doriti un bebe, atunci nu ratati perioada fertila si faceti zilnic sex!

| crissp20 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca va scriu asta, la sigur o să vă amuzați... Noi suntem căsătoriți și vaza cu bebe era departe de el, am trecut prin niste probleme foarte delicate, și a spus că el curând nu mai vrea copil. Când într-o zi s-au decis de la un minut la altul, că să îl facem. Și nu am ținut cont de perioada fertila, și a ejaculat in mine. deja de 5 zile la rand e asta. In doua zi trebuie sa am menstruație. Și dacă va veni, mi-a spus că el după nu mai face asta? el e puțin indecis, ba vrea, ba nu...
Sincer sa va zic, am rămas șoc că a vrut tare, și tare nerăbdător
Daca mi se incepe menstruația, clar a zis, nu mai vrea?

| Emilian65 a răspuns:

Da și nu.

| Madaxo97 a răspuns:

Ai șanse să rămâi însărcinată, nu mari dar ai, dacă nu merge luna asta, încearcă luna viitoare să faci sex după ce se oprește sangerarea de la menstruație, fă sex la câte 2, 3 zile cu ejaculare înăuntrul până ar trebui să îți vină iar menstruatia si ar trebui să rămâi sigur.

| crissp20 a răspuns (pentru Madaxo97):

Faza e, că noi am trecut prin momente dificile ce tine de copil. Și el o ține una și bună de 5 luni, că copil nu mai vrea. Am rămas șocată, când dintr-o dată a ejaculat in mine. Eu nu am ciclu regulat, și nu țin cont de perioada fertila... Deja de 5 zile ejaculează in mine, și tare sper să rămân însărcinată. Că dacă nu, el a zis sigur pe el, că nu mai facem? îl înțeleg de ce nu mai vrea. Am discutat cu el de foarte multe ori, și rugat sa îți schimbe părerea, dar în zadar?