| Stefania a întrebat:

Buna dragi utilizatori TPU! Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Un baiat ma place "ma iubeste" si el crede ca eu nuhee hee >:". Am nevoie de niste statusuri ca sa-i arat ca simt la felbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Uau, am ajuns sa ne declaram dragostea prin statusuri. Inteleg ma, ca tehnologia ne'o ia inainte, da' nici chiar asa. Mai bine meri la el si spune-i ca il placi, dar dupa numele tau nu cred ca ai neuroni destui incat sa realizezi ca asta e cea mai buna cale.

| lolly_3072 a răspuns:

Pai in loc de status ai putea sa; l inviti pe undeva si sa ii spui ce aveai de gand sa pui la status.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc... dar prostu nu isi da seamahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu! da tu! ma vezi? normal ca nu! daca m-ai vedea ai stii ce simt pentru tine...

| alix_5880 a răspuns:

Nu cred ca doar printr'un status isi va da seama ca il iubesti, faptele conteaza mai mult decat N vorbe :p. stai cu el, sarutal, imbratiseazal... asa sigurat isi va da seama ca are parte de afectiune din partea ta :d

| BrunettaXD a răspuns:

Daca pui statusuri in incercarea de a-l face sa-si dea seama ca il placi posibil sa creada ca este vorba de altcinevabig grin deci cel mai bine ar fi sa-i spui ce simtihappy nu cred ca un status ajuta in cazul taubig grin