| Teo_7336 a întrebat:

Buna dragii mei! Am o problema foarte mare! Iubesc pe cineva de un an si sufar foarte mult pentru ca aud numai barfe pe la spate! Vreau sa uit aceasta persoana doar ca nu pot pentru ca este in clasa cu mine si il vad in fiecare zii cand merg la scoala...se uita la mine cateodata in timpul orelor si in pauze, nu stiu ce sa cred si ce sa fac! Va rog Ajutati-ma cu un sfat!sad

Răspuns Câştigător
| Annytha a răspuns:

Draga mea,daca il iubesti asa mult de ce nu incerci sa fii cu el? Si lumea vorbeste,nu cred ca are rost sa bagi in seama toate barfele! Si daca vrei sa il uiti, Incearca sa iti faci alta relatie o sa iti fie mai usor! Bafta, pup

3 răspunsuri:
| Annytha a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el...arata-i prin comportament. Daca e timid nu astepta dupa e, fai tu primul pas! pup

| Teo_7336 explică:

Eu il iubesc doar ca el este foarte timid si nu am mai avut o relatie pana acum. am doar 13 ani doar ca il iubesc prea mult Annytha sad

| cadereaangela a răspuns:

Muta-te de la scoala sau nu-l baga in seama.Asta te sfatuiesc.Imi dai fundita?