| XamUITATsaimiPUNnumeX a întrebat:

Buna dragii mei big grin Am si eu o >intrebare: [ stupida ca intotdeauna laughing Doar asa sunt eu big grin ] Credeti in dragostea de la distanta? laughing Adica sa vorbiti doar pe mess si la telefon?happy O intrebare aiurea.Dau >funditaa:

Răspuns Câştigător
| frikk a răspuns:

Aia nu este dragoste ci simpla placere de a convers cu cineva oarecum necunoscut si unui necunoscut la inceput ii poti spune mai toate fara rusinebig grinbig grinsau iti ocupa timpu iti mai trece plictiseala cand vorbesti cu cineva de la distanta happy dar nu este Dragoste.numai binewinking

12 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Nu cred in asa ceva pana nu vad persoana respectiva. Poate este altcineva in spatele acelei "masti''. Asta nu este dragoste! asta este doar un mod de a-ti arata partea ta buna.

| gdez a răspuns:

Asta nu e dragostethinking

| Dariusuu a răspuns:

Niciodata nu o sa mearga. ( Iubire prin cablu ) sa fim seriosi laughing :*

| XamUITATsaimiPUNnumeX explică (pentru Dariusuu):

Iubire prin cablu? laughing Tare asta big grin Aaa..Si daca te intalnesti cu persoana respectiva? Tot nu, Dariuse?laughing

| Dariusuu a răspuns (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Asta e alceva! :* Iti urez mult noroc happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mm` inainte ziceam si eu asa ca e stupida. Dar nu; D.Cred ca da` mai ales ca sunt implicata si eu in asa ceva... Tine-o tot asa ` dar mai departe cine stie?! Poate ca veti avea noroc si nu ve-ti fi nevoiti sa fiti la distanta! happy

| knoxfcsb a răspuns:

Nu prea am incredere...am incercat cand eram mai mic si am esuat pana mea ai grija daca incerci... daca vrei sa fim amici mai vbim pareri sfaturi etc poti lasa id:*

| Domiinic a răspuns:

Dragostea dupa parerea mea chiar daca nu am trait acest sentiment pana acum sunt de parere ca este un sentiment prea nobil si nu poate sa fie atins chiar de oricine si implica mai mult decat o simpla comunicare pe mess si la telefon dar are si un rol important dar mai sunt si altele.

| Domiinic a răspuns:

Eu zic ca asta nu e dragoste.

| Domiinic a răspuns:

Asta nu e dragoste.Chiar daca nu am simtit acest sentiment pana acum sunt de parere ca este unul prea nobil si nu oricine poate sa atinga acest sentiment de aceea nu se poate rezuma doar la o comunicare pe mess sau telefon.Parerea mea.

| YONYELLA2012 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu Puffeta. Si eu am avut o astfel de reletie, finalul fiind unul fericit(el fiind din alta tara s-a mutat aici-asta numesc eu final fericit). Depinde cum e persoana cu care vorbesti. Daca ai noroc si e o persoana sincera(ca in cazul meu) de ce nu, dar oricum nu stii niciodata cu cine ai de a face. laughing

| nikimeli a răspuns:

Nu.