| Elenush1998 a întrebat:

Buna dragilor. Am 17 ani, si imi doresc un fund bombat, nu am deloc si ma simt complexata pe tema asta. As dori niste sfaturi pentru a-l obtine...
Multumesc. Funda pentru cel mai bun raspund

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mănînca fasole, vei avea un fund bombat sonorizatlaughing

| Alyra a răspuns:

Nu ai de ce să te simţi complexată. Cel mai probabil ai alte calităţi mai importante.
Oricum, încearcă să faci nişte genoflexiuni.
Şi uite aici:
http://cooltrends.ro/......saptamani/

| SorinelF86 a răspuns:

Ce greutate ai? doar prin efort fizic si exercitii specifice iti poti indeplini dorinta

| MadagasHardwell a răspuns:

Du-te la sala si lucreaza cu simt de raspundere fesierii. Vei avea un fund sexy si bombat cum ti-l doresti dupa cateva luni.

| Ceva123 a răspuns:

Complexata? Ohh...stima de sine scade daca nu esti in randul celor ce-si expun posteriorul mai rau ca la muzeu?
Eu cred ca ar trebui sa ramai asa cum esti pentru ca naturaletea e cea mai apreciata si face parte din autenticitatea firii umane.
Nu te-am vazut la fata si chiar daca sunt fata eu consider pe oricine frumos si cjiar si tu esti frumoasa.

| restuleistorie a răspuns:

Fa sex cu cineva... de mai multe ori. si asa iti vor aparea si formelewinking