| iNàяiš a întrebat:

Buna dragilor! ati avut vreodata intamplari penibile/ jenante la capitolul sex?! povestiti-mi si mie.:X sa ne amuzam putin. Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| D3Dulici a răspuns:

Mi'a povestit'o si mie un prieten.batting eyelashes laughing Nu mi s-a intamplat mie.dar e tare amuzantaoh go on sper sa iti place:*
Cu actuala mea logodnica, acum vreo 4 ani: sora ei de 7 ani ne-a pacalit ca pleaca afara, si chiar a inchis usa, doar ca micul drac s-a ascuns in dulap intr-o alta camera. Noi, crezand ca suntem singuri, am facut dus impreuna, apoi am inceput sa facem sex prin toata casa.

La sfarsit am ajuns in camera noastra, si cu usa intre-deschisa, am continuat aventura. Doar ca ajunsesem la un moment dat intr-o pozitie "mai dificila" in care era imposibil sa o penetrez fara ajutorul ei. La care prietena mea s-a oferit sa ma ajute.

Problema a fost ca nu era singura care era dornica de a acorda ajutor. In usa, dracul impielitat de sora a exclamat: "Eu sa nu va ajut daca voi nu va descurcati?" Am ramas blocat in ea. Oare isi mai aduce aminte de ce ne-a spus atunci?!

5 răspunsuri:
| Fetitza_9736 a răspuns:

Nitintica intimitate.

| MMihai a răspuns:

Auzi ce vrea ăsta! Vrea să facă, mișto de noi!

| BeHappyForMe a răspuns:

Am adormit in timp ce incepusem sa facem era chiar obosita adica ne pupam si urma sa facem ne am trezit dimineata si ma intrebam daca facuse sau nu ceva dar nu am facut din cauza ca eu am adormit,mi s-a intamplat sa mi se auda stomacul cum facea de foame,eu daca sunt obosita sau mie doarte foame nu pot sa fac nimic,ce a mai faza a fost prins mama lui bine era sub patura nu a dat patura la o parte dar daca o dadea avea o surpriza nedorita el era bolnav si avea frisoane si am zis ca ii tin de cad, am o prietena cu prietenul ei si cu o alta fata la un baiat acasa, erau 2 cupluri, baiatu la care sau dus era in bucatarie cu fata si celalat in sufragerie cu cealalata fata si cei din sufragerie se pregateau sa fac si ei ceva a apucat sa-i dea sutienul jos si sau auzit cheile in usa era mama baiatului la care se dusesera maicasa a intrat direct in sufragerie si ia prims pe cei 2, fiuso s-a dus cu fata in baie, pana la urma el a scapat cu basma curata dar prietenul lui nu ca maicasa a sunat-o pe mama baitului sa-i spuna ce facea la el in casa si asta avnd in vedere ca ei aveau 20 de ani da na ghinion.

| Fetitza_9736 a răspuns:

Idul meu este: me_alina_cristina_21 Iti zic pe mess.

| ederaionela a răspuns:

Eu am mers odata la tara si o prietena de-a mea cunostea un baietel mic de 6 ani baietelul statea cu o fata de 4 ani si intr-o zi cand am mers cu prietena mea la el el era cu fata dezbracati si faceau dragoste erau foarte mici dar sai fi vazut aveau experientalaughing rolling on the floor