| Anemarrie124 a întrebat:

Buna dragilor:* Scuza`ti categoria dar are oarecum legatura.
Fostul meu iubit supunea ca de la o vreme am fite, mentionand ca acesta a fost si motivul despartirii.
Cum adica? Cu ce sunt diferita de celelalte fete?
Ati putea sa`mi da`ti o scurta definitie?

Răspuns Câştigător
| AngelBoy a răspuns:

A face fițe = a se arăta mofturos; a se lăsa rugat.
Fita= capriciu.
Daca ti-a spus ca ai fite incearca sa te schimbi, niciunui baiat nu-i plac fitoasele.

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Singurul care te poate lamuri la ce s-a referit este el. Oricum, toate fetele sunt diferite intre ele. Incearca sa discuti cu el si sa te lamureasca si pe tine, la ce s-a referit.

| Cosmiinna a răspuns:

Păi ori ai avut prea multe pretenţii de la el, ori ăsta a fost un motiv ca să se debaraseze de tine. Să fi fiţos înseamnă să nu îţi convină nimic, să fie mereu doar după placul tau, să se supună dorinţelor tale că dacă nu face aşa e vai şi-amar de pielea lui big grin cam asta înseamna pe româneşte a fi fiţos.

| Demonull a răspuns:

Ai 13 ani.si deja ai ajuns la „fosti iubiti". lasa de dorit

| Anemarrie124 explică (pentru Demonull):

Nu am 13 ani.Sunt nascuta in 1997 darcontul il foloseste si sora mea.

| Anemarrie124 explică (pentru Demonull):

Si la intrebarile anterioare am supus ca am 15 ani

| Whitecore a răspuns:

Hey frumoas-o... Daca vrei multe detalii cauta-ma la:robert_vsc@yahoo.com
Vorbim si iti spun motivul despartirii

| CAteluuuuu a răspuns:

Adica esti pretentioasa si nimica nu-ti convine ceva de genul asta!