| Deeaa_8846 a întrebat:

dupa ce am cerut azi cateva pareri majoritatea sau chiar mai multi mi.au spus ca sunt,, mâţâită' cred ca mai mult spre sensul de alintată. Deci va rog? Cu ce as putea sa imi schimb comportamentul? Nu cred ca adoptarea stilui...suparat/retras are sens daca nu ma caracterizeaza? Oare merita? atept raspunsuri sad cuvintele astea m.au deprimat de tot sad

3 răspunsuri:
| Zurl0 a răspuns:

Sincer...ramai asa cum esti nu iti schimba niciodata comportamentul deoarece prieteni sau rudele s-au obisnuit cu tine asa cum esti.O schimbare de comportament ar iesi in evidenta big grin Dar daca este nevoie sa faci acea schimbare si simti nevoia fa-o!

| Deeaa_8846 explică:

Pai/...cum sa ma schimb? asta am intrebat sad

Răspuns utilizator avertizat