| Sol27 a întrebat:

Buna:*

dupa ce prietenul meu mi-a cerut o pauza de toata vacanta v-am zis ca mai vorbea cu mine pe messenger dar dupa ce ne-am depspartit mi-a zis ca un prieten de al lui vrea sa o paraseasca pe o prietena apropiata de-a mea

eu in dorinta de a o proteja pe prietena mea si din dorinta de a face un bine i-am zis ce am auzit ca vrea sa o paraseasca si atunci ea s-a despartit de el

fostul meu prieten a aflat ca i-am zis si mi-a vorbit ff ff urat mi-a zis ca sunt bagacioasa ca si-a pierdut increderea in mine si mi-a zis in cel mai urat mod sa i dau ignore eu din impuls i-am dat ignore... dar de atunci nu ma mai cautat i-am trimis un mesaj pe facebook in care imi ceream iertare si nu mi-a raspuns vine la un strand aproape de casa mea dar ocoleste drumul numai ca sa nu treaca la mine pe strada o aduce pe sora lui la mine si o lasa la capatul strazi ce sa zic ma evita incontinuu inclusiv sa laudat la o prietena de-a mea ca merge cu nu stiu ce fete la strand...sau mai stiu eu unde stiind ca ea imi va zicestraight face

voi ce ziceti ca ar trebui sa fac:-

4 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Se vede ca este foarte suparat.Incearca sa il faci se te ierte spunandu-i ca a fost o descarcare pe moment.Recunoaste ca ai gresit, cere-ti iertare si promite ca alta data nu se v-a mai intampla asa ceva. Sper ca am fost de ajutor.Paa...si succes!

| RossSaid a răspuns:

Cere-ti scuze dar face 2 face si nu prin mesaje ...si daca dupa te ignora si chestii din astea uita-l happy
E nasoala chestia...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jocul asta ai gresit mult cauta sa i-ti refaci o alta relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur s-a plictisit de tine si a asteptat un motiv sa se desparta de tine.