| mariaioana72 a întrebat:

Buna, dupa ciclu imediat in ultima zi am avut contact sexual protejat, intre timp dupa, am avut secretii vaginale de culoare alba combinata cu foarte putin sange, azi, cu 10 zile inainte de menstruatie, am o scurgere maro, si o stare de rau, ce poate fi? Exista sanse de o sarcina nu am fost foarte atenta dar stiu sigur ca ne am protejat doar, este normala sangerarea aceasta inainte cu 10 zile sa vina ciclul?

2 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Se mai întâmplă și lucruri de genul, de sarcină nu te îngrijora că sigur nu este, dacă te-ai protejat, nu are cum să fie sarcină.

| FUVDER a răspuns:

Ne minti (: