| SwEetAnnIs a întrebat:

e adevarat ca daca un baiat te place, se departeaza de tine, dar tot incearca sa te impresioneze, sau care sunt,, simpomele,, pe care un baiat le arata cand te place? FUNDA celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da asa este, atunci cand un baiat te place, se indeparteaza tine si merge la alta.

| Andrada0025 a răspuns:

Sunt doua variante:
1. Se indeparteaza pentru ca te place si ii este rusine.
2. Se indeparteaza pentru ca nu te place.
Da-ne mai multe detalii ca sa ne putem da cu parerea.

| SwEetAnnIs explică (pentru Andrada0025):

Pai, nu e vorba neaparat despre mine, adica un colog a spus ca s-ar putea sa ma placa un baiat si i-am spus ca nu e posibil, iar el a zis ca un baiat nu se apropie de fata pe care o place, din contra, se departeaza