| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna! E cam roman, bai frate deci innebunesc, de vreo 2 ani asa imi place de o fata si faza e ca eram cei mai buni prieteni si na imi si placea de ea si m-am certat cu ea din ceva rahat si ea e suparata pana si in prezent. Are iubit SI FAZA TARE E CA AM VISAT CEVA,am visat azi noapte ca eram la scoala (ea e la o alta scoala mai buna) si numa ma suna cineva ca a murit si stiu ca m-a luat plansul si a fost ingropata intr-un cimitir unde aveam si eu numele pe mormant si a fost ingropata acolo, gen deasupra mea. Bai frate m-am trezit instant din somn si tot transpirat si speriat, ziceti-mi cum sa fac sa-mi revin. Gen am facut o scrisoare in urma cu un an in care mi-e dor de ea si o inima decupata cu foarfeca din hartie si colorata deci innebunesc si toate astea de 2 ani se intampla, sfaturi dau funda

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Trebuie sa incerci sa gasesti o alta fata (pe care sa o vezi egala sau chiar superioara), care sa te faca sa o uiti...altfel, iti vei mai petrece mult timp gandindu-te la fata asta pe care, avand prieten, e evident ca o doare in coor de tine.
Asta trebuie sa-ti tot repeti in minte:
"Bah, asteia nu-i pasa de mine! De ce dre@cu' imi tot pierd eu timpul si mintile gandindu-ma la ea?!"