| Fllorrycyka a întrebat:

e normal ca la 15 ani sa ai un iubit cu un an mai mare si sa fii cu el de doi ani? si sa mai si continui cu el desi parintii nu vor. e normal? da se iubesc respectivii. dar? nu vreau sa-mi ziceti ca daca tu faci asa.bla bla.nu sunt eu.cunosc un caz si as vrea sa stiu parerea voastra.mersi
funda
si nu sunt geloasa sau ceva...

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Da este foarte nomral si de admirat zic eu, asa de mici si au o relatie de 2 ani cu parintii impotriva.happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este normal la 15 ani să ai un iubit. Este normal ca părinții să nu fie de acord, sunt mici.
Școala trebuie pusă pe locul 1, iubitul după 18-20 de ani!
Pa, pa.

| unnimeni a răspuns:

Sa ai un prieten la 15 ani cu un an mi mare e normal.
Daca esti impreuna de doi ani, cu atat mai bine. Inseamna ca se iubesc respectivii asa cum ai zis tu.
Totusi, parintii ne vor binele, au si ei motivele lor pentru care nu agreaza aceasta relatie.

| claudia_7744 a răspuns:

Nah se mai int. si dastea.adica ea ar fi cu el de pe la 13 ani. ce daca cresc si ei impreunatongue poate chiar se iubesc dc n-ar fi normal?

| ecristinamc a răspuns:

Floricica,
Chiar daca tu spui ca nu esti geloasa...Eu cred ca estitongue.Prietenii tai merita toata admiratia daca intr-adevar sunt de 2 ani impreuna.Nu conteaza acel an diferenta si nici ca parintii sunt imppotriva.Eu zic ca daca 2 ani au avut o relatie si inca o mai au. e clar ca ei chiar se plac mult.De iubit nu se pune problema. IUbirea e pentru oameni marilaughing)

| Any_2443 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ramana impreuna daca se iubesc si daca ei asta vor.Sunt adolescenti si asta e.
Si eu sunt impreuna cu prietenul meu de un an si ne iubim foarte mult iar parintii mei nu stiu de el.Este su cativa ani mai mare decat mine si are multi bani dar sigur parintii mei nu ar fi de acord pentru ca este mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. e normal ca sa fac dragoste cu un baiat mai mare decar mine cu 3 ani jumate? va rog raspundetii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac daca nu imi mai vine ciclul?