| Elena1729 a întrebat:

Buna,e o poveste mai lunga, am 16 ani si sunt intr-o relatie de un an si 3 luni cu un baiat de 22 de ani, iar in ultimele 2 luni ne-am cam racit si ne certam incontinuu, incontinuu de dimineata pana seara cearta. Nu am facut-o inca cu el, probabil ca si din cauza asta ne certam, ma bucur ca a putut sa ma astepte atat si niciodata nu m-a fortat. A asteptat si inca asteapta pana cand voi fi pregatita, uneori ma simt cam naspa ca e baiat si ca asteapta atat, duminica seara am fost la el acasa si am inventat o poveste ca am cancer, am vrut sa vad daca ma mai iubeste daca mai are rost sa continuam, stiu ca am gresit sunt constienta fara cuvinte rautacioase, va rog. I-am spus, i-am povestit si am vazut ca i-a pasat a inceput sa planga mi-a zis ca va fi langa mine si toate astea, i-am zisa sa ne despartim sunt prea mica si se complica cu o copila vreau sa fie fericit i-am zis sa ne desp pentru o luna pana cand voi fi bine, a inceput sa planga sa zica ca vb prostii si s-a schimbat ma iubeste mai mult imi apare pentru ce am facut o sa ii spun adevarul, simt ca acum pot sa o fac cu el dar nu prea stiu pasii dar o sa ma las purtata de val, va rog fara jigniri stiu ca am gresit sunt constienta. Multumesc pentru atentia acordata!

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ai vrut sa vezi daca te mai iubeste si i-ai spus ca ai cancer? si el a plans, deci te mai iubeste. Esti satisfacuta?
Asta nu e nici macar o gluma proasta, e prostie pura. Si rautate. S-ar putea sa te lase, daca are sange in instalatie.

| Doub a răspuns:

Cum să-i spui, femeie că ai cancer?
Doamne, ce copii copaci.

| Oana92 a răspuns:

Singurul lucru pe care ar trebui sa simti ca poti sa-l faci e o vizita la psiholog. Gestul facut de tine e ingrozitor! Nu meriti nici macar o privire din partea acelui baiat! Cu astfel de lucruri nu se glumeste, nu te poti juca in halul asta cu mintea si cu sufletul unui om si apoi sa spui ca il iubesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-ai fi facut mie faza asta te calcam cu masina... Pe cap.

| IulianFlorentin a răspuns:

In primul rand daca tu ai 16 ani nu prea ai ce cauta cu un baiat de 22 de ani fiindca el poate isi doreste ceva mai mult de la tine si daca vei accepta sa faci asta iti vei strica adolescenta, stiu cum te simti, dar cel mai bine pui capat relatiei, stiu ca nu iti place dar asta mi se pare ca e cel mai bine pentru tine, gandeste-te ca daca faci s** cu el poti sa ramai insarcinata si iti distrugi viata, esti prea mica pentru un baiat asa de mare. Sper ca te-am ajutat, bafta :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru IulianFlorentin):

Gandeste-te si tu ca daca iesi din casa iti poate pica un ghiveci de flori in cap, poti muri si sa nu aiba cine sa plateasca ghiveciul. Stiu ca nu iti place dar n-ar mai trebui sa iesi din casa...