| AntoGeo a întrebat:

E un baiat Aby pe care il plac...Vorbesc cu el si la scoala si pe facebook... prietenele mele spun ca sigur ma place, ca se uita la mine pe hol etc... In fine, daca chiar m-ar placea de ce nu imi spune(nu este rusinos...Are chiar foarte mult tupeu)Eu una nu prea cred ca ma place!

Răspuns Câştigător
| georg1999 a răspuns:

Asculta baietii nu le spun fetelor pe care le plac ca la plac intelegi pur si simplu le este frica sa zica daca grsesc ceva nu cont cat tupeu ai cel puti eu asa zic

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ce anume astepti declaratii?
Da-i de inteles ca-l placi si tu, glumeste cu el, apropouri.Fa ceva.Si de ce nu ai putea face tu primul pas, surprinde-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine ca nu crezi, din prostia ce ai postat aici trebuia sa reiasa o intrebare, unde-i?

| ryhhshgfhes a răspuns:

Foarte bine crezi, nici eu nu cred ca te place laughing)