| vOdK a întrebat:

e urgent! de ce oare cand vreau sa imi instalez flashplayer-ul, ii sau acolo pe site-ul oficial, deascarc, dau acolo run, install, apoi nu imi mai apare nimic, si nu mi se mai instaleaza! oare dc? a imi patit cineva asa?

3 răspunsuri:
| vOdK explică:

Trancanici? chiar ma crezi asa prost?

| trăncănici a răspuns (pentru vOdK):

Nu vodk, era doar un sfat! Dacă te credeam prost, îţi spuneam asta ca şi subiect!

| trăncănici a răspuns:

E o căsuţă mică pe ecranul de install,trebuie bifată, adică agree! Dacă n-o bifezi, nu se instalează! Uită-te bine pe ecran înainte de a face manevre!