| vOdK a întrebat:

e urgent! de ce oare cand vreau sa imi instalez flashplayer-ul, ii sau acolo pe site-ul oficial, deascarc, dau acolo run, install, apoi nu imi mai apare nimic, si nu mi se mai instaleaza! oare dc? a imi patit cineva asa? dau funda!

2 răspunsuri:
| Cristian04 a răspuns:

In timp ce il instalezi ai incercat sa inchizi Mozilla, Opera? De obicei cand il instalezi nu trebuie sa ai astea pornite. Daca nu ii asta cauza, atc nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are ce ai scris tu cu categoria "Dragoste si Sex"?