| anonim_4396 a întrebat:

E vorba de verisoara mea.
Daca un baiat de 21 de ani ii zice unei fete de 15 ca ea e totu pentru el, ca nu i s-a mai intamplat cu nicio fata sa o placa asa mult cum o place pe ea si tot felul de vorbe foarte frumoase.( ei fiind impreuna de vreo 2 saptamani..sau poate mai putin ), el parand a fi " baiatul perfect " ( toate vorbele spunandu-i-le pe mess, prin mesaje si fata in fata ), credeti ca e ceva dubiuos la mijloc? sau ceva de genu? vorbe in vant..doar atat?
Voi ce ziceti?
Funda
ps. baiatu e genu acela de se cunoaste cu toti..fiind putin mai golanas. putin mai mult, desi de fata cu verisoara mea nu se comporta urat.

9 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Poate baiatul chiar o place pe verisoara ta, nu ar trebui sa se gandeasca prea mult sau sa puna la suflet vorbele lui deocamdata.Sa lase timpul sa treaca si sa nu se arunce cu capul inainte.
Desi e prea devreme, mi s-a intamplat si mie sa ma indragostesc intr un timp atat de scurt.Deci totul e posibil dar trebuie sa fie cu ochii in 4, ca nu cumva baiatul sa aiba alte intentii.
O seara placuta!

| Azµre a răspuns:

Vezi să nu își înceapă viașa sexuală cu el atât am să-ți zic să îi transmiți să fie atentă.

| rebeca22 a răspuns:

Hmm,,pare vrajeala ce-i zice el verisoarei tale

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
E posibil sa o placa, sa tina mult la ea insa dulcegariile lui mi se par doar vorbe-n vant. Dupa 2 saptamani. Tinand cont si de faptul ca el are 21 de ani, parerea mea este ca in curand ii va cere sa treaca la o alta etapa a relatiei(ma refer la sex).
Eu zic sa aiba grija. Sa nu creada chiar tot ce spune.

evenso
| evenso a răspuns:

Clar este ceva dubios, pentru el o fata de 15 ani este inca o copila, cred ca vrea doar sa isi atinga scopul de a cuceri si pe ea.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Hmmm...el major, ea minora! dupa 10 zile ea ''inseamna totul pentru el''?
hai sa fim seriosi, mi se pare aiurea! probabil vrea sa-i suceasca mintile sau poate doar sex! verisoara ta sa-si caute pe cineva mai apropiat de varsta ei! el...sincer...are o problema daca la 21 de ani spune asta unei fete de 15! oare nu face fata fetelor de varsta lui?
spune-i verisoarei sa fie foarte atenta!

| Radu_Maryan_1996 a răspuns:

Un cuvant peste!

| Pitzipoanca a răspuns:

Eu cred ca vrea doar s-o f*ta. Nu te supara pe mine, dar asa pare. 2 saptamani e extrem de putin. Pe masura ce inainteaza in varsta, oamenii devin tot mai pretentionsi. In special femeile. E mult mai usor de prostit o fata de 15 ani decat sa cuceresti o femeie de varsta ta. Eu ama 23 de ani si aud cum vorbesc colegii. Plus ca nici eu nu am o parere prea buna despre acest fenomen.
Daca il place mult, poate incerca. Dar sa NU faca sex cu el, va regreta forever and always. Plus ca, sa nu uitam, sunt si baieti care vaneaza virgine.
Sfatul astrologului: Jet rapid la baietica.

| mariumarius a răspuns:

Golanie ..clar