| madalina_4528 a întrebat:

Buna era o melodia a B.U.G Mafia cred ca e veche in mel zice ceva despre : One Two Three Four one the floor parca cine stie mel?

Răspuns Câştigător
| Gekiro a răspuns:

B.U.G Mafia - Shake That :3.
Funda?
Sper ca am ajutat big grin

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

B.U.G Mafia-Shake that.

Nu cersesc funda ca restul, imi dai daca vrei.

| Wehes a răspuns:

In Primul rand, pentru utilizatorii de jos. Nu B.U.G Mafia canta melodia. ci 112.
Melodia fiind : 112 - Shake that.

| Gekiro a răspuns (pentru Wehes):

Stim ca si 112 o canta dar mai uita-te si tu pe youtube la B.U.G Mafia sa vezi realitatea happy.El a zis de la B.U.G Mafia

Răspuns utilizator avertizat
| Rockingblack a răspuns:

B.u.g mafia shake that funda?

| adytzzu03 a răspuns:

Am melodia dar are alt nume si nu stiu cum se numeste ...cum facem sa ti.o trimit?