| Marianacau a întrebat:

Este adevarat ca dacă te masturbezi inainte de a-ți începe viața sexuală (ca fata), doar clitoridian, fără a-ți baga chestii in vagin, nu mai poți ajunge ma orgasm atunci când îți începi viața sexuală?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este complet falsa presupunerea precizata de tine. Fiindca in interiorul vaginului exista mult mai putini senzori ai excitatiei si ai placerii/satisfactiei comparativ cu numarul foarte mare al acestor senzori situati in labiile mici si clitoris, nivelul orgasmului vaginal va fi intotdeauna incomparabil mai redus fata de placerea oferita de orgasmul clitoridian. Sanatate!