| justme_5421 a întrebat:

Este adevarat ca nu merge nfs most wanted la windows 7? Scz ktegoria

5 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Mie mi-a mers...nu stiu dc nu ar merge?

| νєησм a răspuns:

Salut,nu este adevarat eu am Windows 7 si imi merge foarte bine, dar exista o eroare la versiunea 1.3 joci 25 de minute si dupa aceea zice:"NFS MW has stopped working" si iti inchide jocul instantaneu, asa ca ia-ti verisunea 1.2 este mult mai buna, iti urez bafta la cursabig grin.

| Ciro a răspuns (pentru νєησм):

Eu am windows 7. mi-am cumparat acum 1 luna laptopul din Spania, si astazi am vrut sa imi iau nfs most wanted sa il mai termin odata. Am citit pe toate forumurile posibile si imposibile de pe google si in engleza si romana si spaniola. Nu imi merge adica pur si simplu nu se deschide NFs MW, am incercat cu compatibilitate la toate... am sters antivirusi am dezactivat firewall tot am facut. De retinut: win7 al meu e la x86 biti. Are cineva vreo solutie? in afara de schimbat win7 cu vista sau xplaughing

| Tasmell_3456 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa laughing

| Pirtina a răspuns:

Merge
trebu doar de pus corect, eu nu de mult am descarcat nfs mw