| Sunshine18 a întrebat:

Buna!
este la mine in clasa un tip care cred ca ma place dar este foarte timid.Se uita mereu la mine si uneori se baga in seama din lucruri banale.
ajutati-ma si pe mine si suneti-mi cum ar trebui sa procedez.
mentionez ca mie mi se pare dragut

6 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Ce imi place cand ambii sunteti timizi si va uitati unu la altu ca prostii laughingdu-te si spune-i si vezi cu ocazia asta ce crede si el despre tine.

| Danutul22 a răspuns (pentru hotshotb):

Mno..esti prea dur...sunt mici amicehappy Ce vrei sa faca..mai bine spuneai un sfat mai util pentru situatia asta.you know. just saying

| hotshotb a răspuns (pentru Danutul22):

Am dat si un sfat daca citesti tu, am zis sa mearga sa ii spuna ca poate si el simte la fel

| sara10MonicaMonique a răspuns:

Pai ce trebuie tu sa faci este sa incerci sa discuti cu el sa incepi sa-l cunosti, sa afli lucruri despre el si apoi sa iti faci o parere. Vei afla daca te place comunicand mai mult! succes:*

| Ellaa123 a răspuns:

Buna!
Pai, atunci bagate si tu inseama cu ell, uitate la el cum face si el.

| casian12 a răspuns:

Daca ti se pare dragut du-te la el si spunei.Nu te intimida ca poate o sa zica da.Nai de unde sa sti.Bafta!