| DannielZMF a întrebat:

Buna!

Este normal ca atunci cand o sarut pe prietena mea sa mi se "ridice nivelul"?
Fundita!

Bafta!

10 răspunsuri:
| RememberMe a răspuns:

Da, posibil din cauza lipsei de sex

| theghost a răspuns:

Da este normal!

| clauss a răspuns:

Nivelul de adrenalina, sau cucul?, bineinteles ca e normal, daca o fi si o fata frumoasa si pe deasupra o mai si iubesti

| yop_4021 a răspuns:

Ai mai sarutat vreo fata inainte? sau este prima?tongue nu are nimic, este normal. dupa un timp nu ti se va ma "ridica" nivelul

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E normal, stai linistit! Asta iti demonstreaza ca te atrage fizic si ca iti merg ''aparatele''winkinghee hee.

| Soryn14 a răspuns:

Da e normal dar vezi sa nu observe prietena pentru moment

| LLLLLLLL a răspuns:

E normalhappy

| DannielZMF explică:

Va multumesc ca ma-ti ajutat dar nu stiu ce sa fac cu fundita!
greu de decis!

| mytzzu a răspuns:

Hei amigo...binenteles ca e normal...winking

| crikett a răspuns:

Sa te consideri norocos! :-) ...Denota ca esti absolut normal.Acest semn de intrebare mergea mai tare in cazul in care nu ti se urca nivelul...