| mariaionescu91 a întrebat:

Este normal sa nu te exciti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lipsa senzatiei de excitare nu se poate considera ca fiind o stare normala. Din acceasta cauza s-ar putea considera ca fiind inceputul unei depresi, uneori asa se manifesta depresia nu te mai atrage nimic nu mai ai nici apetit sexual... Consider ca pentru rezolvarea sau macar atenuarea acestei stari/probleme ar fi cazul sa fii consultata un medic psihosexolog.

2 răspunsuri:
| Daredevil1998 a răspuns:

Daca esti inca un copil, nu te stresa.dar daca esti de la 16 in sus...

| mariaionescu91 explică (pentru Daredevil1998):

Am peste 18 ani, dar excitat in sensul sa am o zona in care sa ma excit...