| deealove1 a întrebat:

Este o intrebare mai mult pentru baieti dar si fetele sunt bine venite sa raspunda.
Ce ati alege intre o fata despteapta,frumusica dar care nu arata atat de bine, are burtica cateva vergeturi etc si un caracter de nota 10 si o fata proasta dar care arata bine si e si frumusica gen Cruduta' laughing?
Pa Pa

17 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Ce ai fumat fato?laughing
Eu unul aleg o fata buna(arata bine pe limbajul tau) si inteligentasmug(Da stiu sunt un visator)

| h3r a răspuns:

Se pare că tu ești prima variantă. Nu te lăsa complexată de vergeturi! Pe parcurs vor dispărea, și plus de asta, nu-s așa urâte precum credem noi.

| Cristiann25 a răspuns:

Pe Diabla!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Treci peste burtică?

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Trec! Tot unde trebuie ajung!batting eyelashes Hai stii ca te iubesc!:*

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

:*

| Cristiann25 a răspuns:

Hai sa-ti raspund si la intrebare.In primul rand tu esti aia cu "burtica", vergeturi etc.Si tu ai prezentat a doua optiune una foarte proasta.Eu as alege o fata si desteapta si frumoasa.Ce nu se poate asa ceva? Ba uite iti spun eu ca se poate! Pune-te pe slabit ca nu-i de bine! Te faci de ras cu una grasa!

| deealove1 explică (pentru Cristiann25):

Eu nu consider ca sunt grasa dar nici slaba am 54 de kg la 1, 63 m

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Si desteapta si frumoasa rolling on the floor dar pe tine te-ar alege aia?

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un raspuns aiurea din partea ta pentru ca nici nu ma cunosti. Poate m-a ales dejahappy. Stai linistit ca nu duc lipsa deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand exista dragoste nu exista complexewinking dar lumea este inselatoare asa ca fi cu mare bagare de seama cu ce baiat te imprietenesti ca sa nu suferi dupa ca baieti din ziua de azi au in cutia craniana "pasarici" in loc de creier si daca s-au cuplat cu o fata doar pentru a face sex se cred smecheri dar se pacalesc singuri

| PerfectLife a răspuns:

Buna! In primul rand Cruduta nu e o femeie frumoasa, cel putin din punctul meu de vedere.Si referitor la intrebarea ta probabil as alege prima varianta.Pa-pa!

| shadowmaster12 a răspuns:

Sti tu interiorul conteaza nu e bine sa judeci dupa aspect, prin urmare aleg tipa sexy

| BezSensu a răspuns:

Buna,

Aici comparatia pare a fi inegala.
Nu poti sa faci o comparatie intre tine, drept cetatean de rand si Daniela Crudu care... stim toate ca nu are un trecut tocmai placut.
Mie una imi place de mine, asa cum sunt. Poate mai plinuta, poate mai slabuta. Apreciez ca la o persoana ar trebui sa se valorifice caracterul mai intai si apoi lucrurile legate de aspectul fizic.

| myrumyr a răspuns:

Am eu o intrebare pentru tine, si as dori sa raspunziasta numai daca stii raspunsul: "Pe care o iubesti? Care te face sa te simti nemaipomenit cand esti cu ea?" Raspunsul la intrebarea ta e raspunsul de la intrebarile mele. Succes!

| CreperGamingWoW a răspuns:

Fetele bune!