| elena11111111 a întrebat:

Bună,este o întrebare serioasa, eu și prietenul meu ne-am jucat sa zic asa si ne-am atins organele și s-a atins și de vaginul meu cu capul dar nu a intrat mult, doar s-a atins. Era cu câteva zile înainte sa-mi vina menstruația și am înțeles ca atunci e perioada moartă de fertilitate, dar mie trebuia sa-mi vina menstruația acum 3 zile și nu a venit, sa-mi fac griji?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a atins cu capul?
Probabil nu era pieptănat.

| Violleta2022 a răspuns:

Joaca asta la intrarea in vagin te poate lasa gravida, daca esti in perioada fertila.
Daca a atins vaginul cu capul inseamna ca l-a bagat cel putin 2 cm in interiorul vaginului si daca era dupa o ejaculare sau masturbare, atunci avea sperma pe teava, care se poate scurge involuntar in vagin.

| elena11111111 explică (pentru Violleta2022):

Nu era și nu eram în perioada fertila

| Violleta2022 a răspuns (pentru elena11111111):

Ce anume "nu era"?

| elena11111111 explică (pentru Violleta2022):

Nu era după o masturbare sau ejaculare

| mihai69 a răspuns:

Vestea bună este că nu mai ești virgină.
Cea mai puțin bună, este că nu așa poți să rămâi gravidă.

| Emilian65 a răspuns:

Așteaptă, poate în viitorul apropiat îți vine menstruația și scapi de grija ca ai fi ramas gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Perioada respectiva era infertila.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu rămâi gravidă de la așa ceva, stai liniștită, o să vină menstruatia, întârzie din altă cauză probabil.

| elena11111111 explică (pentru Madaxo97):

Am mai avut probleme cu menstruația la începutul anului dar își revenise...

| GirthD a răspuns:

Nu, nu e cazul.

| maneleenjoyer a răspuns:

Daca avea banana mica e ok