| Logicont a întrebat:

Buna! Este posibil ca in istoric google sa îmi apăra cum ca am accesat site-uri porno fără sa le fi accesat cineva? Cum pot afecta site-urile porno un telefon? Le pot afecta prin apariția in istoric google accesarea lor?

2 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

''Este posibil ca in istoric google sa îmi apăra cum ca am accesat site-uri porno fără sa le fi accesat cineva? '' Categoric nu. Dar poate ai accesat de pe alt device si ai fost logat pe google.

| epurasu a răspuns:

Sterge istoricu!