| anonim237253 a întrebat:

Bună! Este posibil să fiu însărcinată dacă la începutul lunii iunie am făcut-o? Tin să menționez ca au fost 3-4 penetrari, până la jumătate și atât. La sfârșitul lunii iunie am avut menstruație, întârziată 2 zile, dar normală. Tot atâtea zile ca în lunile trecute, aceeași cantitate, nimic schimbat. Luna aceasta a întârziat o zi, să mă îngrijorez?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-4 penetrări, ala nu e sex. Nu ai cum să rămâi gravidă de la așa ceva.