| elena11111111 a întrebat:

Bună,este serios, am 17 ani, sunt virgina și eu cu prietenul meu ne-am jucat, ne-am atins organele între noi și el și-a atins penisul de vagonul meu intrând 1cm maxim capul, era cu câteva zile, 3-4 înainte sa-mi vina ciclul și acum nu vine deja de 5 zile de când trebuia sa vina...ce sa fac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vagon de cls a 2 a?

| Violleta2022 a răspuns:

"acum o oră | elena11111111 a întrebat:
Bună, este serios, am 17 ani, sunt virgina și eu cu prietenul meu ne-am jucat, ne-am atins organele între noi și el și-a atins penisul de vagonul meu intrând 1cm maxim capul..."

Se pare ca prietenul tau este total neserios, tocmai pentru ca te-a penetrat vaginal (nu pe vagon cum spui tu) si ai sanse sa ramai gravida in orice perioada a lunii, mai ales cand ai ciclul de tip NEREGULAT, ca al tau.

| elena11111111 explică (pentru Violleta2022):

A fost doar o încercare, nu o penetrare adică vreo 2cm asa

| Violleta2022 a răspuns (pentru elena11111111):

Penetrarea aia de 2cm confirma ca a existat sex vaginal si este posibil chiar sa apara o sarcina, asadar virginitatea ta a zburat si acum NU mai esti virgina.

| mihai69 a răspuns:

Cu penisul în vagOn sigur nu ești virgină.
Gravidă rămâi dacă a ejaculat acolo. Sau dacă ejaculase cu puțin timp înainte și nu făcuse pipi după aceea.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poți sa ramai gravida dacă penetrarea a avut loc cu 3-4 zile înainte de venirea ciclului menstrual.

| Lupică27 a răspuns:

Ai permis de vagon?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ești gravida, stai liniștită, cu 3-4 zile înainte să îți vină ciclu nu rămâi gravidă. Menstruatia întârzie din altă cauză poate. Sau poate ai ciclul menstrual neregulat.

| LessDrama a răspuns:

Cand deraiaza sa mă anunti