| BrokenAngel_5566 a întrebat:

Este un baiat care are prietena (de cateva zile) si se da la mine. El se dadea la mine si inainte dar acum am inceput sa vorbim mai mult si nu stiu ce vrea. Adica atata timp cat ar tine la prietena lui nu ar face asta nu? Dar si daca ar tine la mine s-ar despartii de ea. Chiar nu inteleg de ce face asta. Va rog sa-mi dati si mie un sfat ce ar trebui sa fac? Si ce vrea de la mine atunci?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Acest tip de baieti care joaca la doua capete sau la mai multe vor sa isi demonstreze ca sunt mari cuceritori etc
De asemenea le place sa aiba concurenta gen ca te baga si pe tine in aceasta cursa, sa lupti intr-un fel pentru el,sa aleaga intre tine si iubita lui.
daca e genul care sufera si nu e nimic de capul lui, renunta in a-ti face sperante cu el, meriti ceva mai bun.
Pt ca atunci cand va fi cu tine,tot se va uita si dupa altele si tot asa.
Majoritatea baietilor, sau chiar toti nu sunt monogami, asta e firea lor, cum si noi fetele mai simtim uneori nevoia sa ne uitam si dupa altii.
Nu e vorba neaparat ca tipul nu e fericit in relatia sa, sau poate chiar isi doreste si altceva.
Deci,vezi ce e de capul lui, si poti sa-l pui sa aleaga intre aia si tine.te-am pupat, papusa.

1 răspuns:
| ThePunisher a răspuns:

Daca prietenul tau s-ar da la alta cum te-ai simti? Probabil destul de neplacut. Problema mare in ziua de azi e ca unele fete, acceptand relatii cu baieti care deja au o prietena, nu fac decat sa incurajeze comportamentul infidel in cuplu al acestor baieti. Cel mai bine ar fi sa iti vezi de treaba ta, si sa il tii la distanta, ca sa nu incurajezi un astfel de comportament. Tu meriti un baiat numai pentru tine, nu unul care sa fie 50% al tau si 50% al alteia. Asa ca fii demna, si nu te injosi dand curs avansurilor pe care ti le face! Mult noroc si intelepciune.