| sonia_3318 a întrebat:

BUna este un baiat care nu e in clasa cu mine! el e in A eu sunt in C.
Imi place de el dar nu stiu ce simte el eu am vazut ca se uita la mine
LUnai trecuta am fost imbracata foarte super si el era pe holul scoli si era inaintea oreleor. el si un baiat se prosteau si eu am mers pana la baie, am aratat asa bine si el s-a uitat la mine cu o privire de genu " Waawww ce bine arata " cu gura cascata eu nu stiu cum sa ma apropi de el
aveti ceva ideei?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai baga-te in seama cu el, saluta-l, izbeste-te de el (din greseala logic) devil, mai pune-i intrebari:gen stii unde e clasa nu stiu care, cu cine faci nu stiu ce obiect, cere-i nr.de tel si id-ul etc.Bafta! :* >big grin