| Kristinake a întrebat:

happy
Este un băiat cu 2 ani mai mare ca mine. si nu stiu dacal plac sau nu...
Pai eu stiu daca o sa fiu cu el o sa ma satur, daca nu imi place si mai tare.
Faza e că vrea sa-mi propuna sa ne comb dar eu nu stiutiu ce sa-i rasp.
Help! : |

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Corect.Incearca si vezi daca iti convine. Daca nu "bye'bye baiatu'"hee hee

| TąNyą a răspuns:

Încearcă să fi cu el şi vezi ce se întâmplă dacă-ţi trece după înseamnă că nu e băiatul potrivit pentru tine.

FantaSZy.

| Damian a răspuns:

... Ce mănânci mă?

| Dan a răspuns:

Mai faci sa rad, adica nu stii ce sa faci? Vezi tu, ca doar esti inteligenta. Noroc! happy

| SeNyS a răspuns:

Pai e simplu, daca il placi accepti, daca nu mai bine nu te complica intr'o relatie in care nu exista sentimente... daca esti confuza, mai bine ar fi sa ii propui sa va cunoasteti mai bine inainte sa te avanti asa intr-o relatie! parerea mea...

| romel a răspuns:

pune mina pe scoala fato pet ca o sa mori de foame daca nu ai o meserie si o scoaala lasa-i pe bagabontii aia in pace ca nu te ajuta cu nimica in viata probabil o sa fiii o masina sexuala ca sai satisfaci poftele asta o sa fiii daca nu o sa te tiii de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine daca e mai mare, ai incredere in el