| SlowLikeSnow a întrebat:

este un baiat la mine in clasa care mi-a spus anul trcut in semestrul 2 ca ma place, mie nu-mi placea de el.in vara ne-am mai intalnit, vorbeam la tel aproape in fiecare seara ne intelegeam super aveam incredere in el ne-am mai intalnit si de 2 ori intr-un weekend seara cu inca 2 pers si mie mi se cam parea ca se dadea la o fatastraight face sau poate ca pur si simplu voia sa ma faca geloasa ca la scoala eram la fel ca atunci cand mi-a spus ca ma place, si de atunci am inceput sa fiu mai "dragastoasa " cu el dar nu tare pentru ca simteam ca ma facea geloasastraight face a trecut si asta iar ieri a vrut sa-mi dea o palma la fund si ma prns de o mana si a mai venit un bou care m-e tinut de cealalta mana si un alt bou m-a impins si unul ma calcat pe glezna si m-a durut tare si am inceput sa plang apoi m-am dus in banca si-mi tineam mainile pe fata si nu am vazut decat cateva fete care au stat langa mine si pe altele razand si dandu-i cate o palma pe spate razand si ele si el parcaii durea drept in fund de mine. dupa a mai stat el un pic prin zona bancii mele dupa am avut chimie si am mers in laborator si aveam senzatia ca m-a strigat dar nu m-am intors la el.azi cand am ajuns la scoala abia ne-am privit, ladupa ora de mate cand am plecat din laborator am avut iar senzatia ca m-a strigat dar nu am vrut sa ma uit la el, intr-o pauza ne-am ciocnit dingreseala nici nu s-a uitat la mine l-am mai vazut cum se uita de vreo 2 ori pe furis darstraight face si faza e ca nu prea imi dau seama daca imi place de el.cand nu ma baga in seama parca nu sunt in largu meu parca ma doare ca abia ma priveste de 2 ori si nici nu stiu ce simt, iar el cred ca e suparat ca nu-l mai bag in seamastraight face si ieri nu mi-a dat nici un telefon sa ma intrebe cum ma simt sau daca sunt suparata pe el.si m-a facut sa cred ca nu ma mai place. acum nu stiiu nici ce simt eu nici ce simte elsad ma simt oribil.Credeti ca ma mai place? credeti ca il plac ca eu num stiu ce simtstraight face...multumesc:*
P. S. in caz sa veti vedea o alta intrebare a mea sa stiti ca nu imi mai place de nimeni (ca sa nu ma credeti o ".") multumesc:*

1 răspuns:
| Stephisorrr a răspuns:

Am trecut si eu prin astahee hee
Stiu perfect cum te simti.
Cred ca inca te place de asta vrea sa te faca geloasa, ii place sa te enerveze, sa te tachineze big grin
Daca ii dai de inteles ca nu esti suparata pe el va veti intelege ca la inceput. Siii thinking
Am inteles ca daca ii dai impresia ca "nu`ti pasa" de el va ajunge sa fie atras si mai mult de tine happy
In fine.Vezi ce faci sper ca ti-am fost de folosbig hug
funda?puppy dog eyes