| anonim_4396 a întrebat:

Este urgent si important, vreau raspunsuri si de la fete si de la baieti. Cate mai multe raspunsuri va rog.
Am 11 luni cu iubitul meu. dar fosta lui pr nu inceteaza sa il caute, desi el i'a zis ca doar s-a folosit de ea si atata, si sa nu il mai deranjeze sa il lase in pace, ca ma iubeste si sa isi vada de viata ei. Alta data eram eu pe id-ul lui si am dat add la un id si era ea, am sta de vorba cu ea, i-am explicat cu frumosul ea imi zicea ca ei doi se vad si ca se culca cu el si eu am inceput sa rad ca stiu unde e in orice moment si ce face. Asta e cam a 5 oara care se baga in relatie si de data asta chiar mi-a dat maxim de tot. Nu mai suport sa aud de ea...si nici el.

Ce pot face in legatura cu ea?
Cum ar trebui sa ma comport?

iubitul meu imi zice sa nu imi fac griji ca ma iubeste mult, ca nu o sa ma paraseasca niciodata si ca nu a iubit-o si nici nu a tinut la ea ca doar s-a folosit de ea.

Ce trebuie sa fac in asemenea situatie?

DAu fundita:*

3 răspunsuri:
| MarianCristian a răspuns:

Pai stii este o chestie ciudata, in ce zici tu, Dece cedezi asa usor, in fata altei persoane, poate face haz de necaz, pentru ca asa te va face sa renunti singura la el, ce sa zic, si el nu este hotarit, in ceea ce face asa ca daca relatia ta vrei sa continuie, depinde de ceea ce vrei si ceti doresti de la el, timpul si rabdarea rezolva tot. Succes pe mai departe si nu renunta asa usor.Pa Pa.

| mariana20 a răspuns:

laughing imi vine sa rad. exact aceeasi chestie am patit si eu cu fosta lui laughing La fel se baga mereu in seama si muuuuulte chesti.Am incercat sa vb cu frumosu cu ea, nu a mers.Pana la urma i-am spus amn2 sa ne lase in pace ca ea oricum este un nimic si am inceput sa o ignoram.De atunci totul este minunat, adica ea nu ne mai deranjeaza. IGNORATI-O! si va inceta. bafta

| dyutza20 a răspuns:

Buna!
Ceea ce spui tu se intampla multor persoane, dar nu toate stau bine cu nervii ca sa ignore toate aceste magarii, si intr-un final cedeaza si se despart!
Nu asta iti sugerez sa faci, pentru ca asa cum ai spus si tu ea e doar una care e efectiv inplus.Nuceda in astfel de maomente, ia`o cu frumuselul si spune-i cat de frumos poti ca ea chiar nu te deranjeaza*(chiar daca nu e asa) si ca poate sa faca orice findca se invarte in jurul cozii. Daca nu te intelege, si comtinua cu circul ieftin, joaca ca si ea si incepi sa vorbesti cu ea in fiecare zi si supunei chiestii ca "ce faci draguta"sau "vezi ca iti pica genele de la atata rimelhappy" ori cum chestii cat mai rautacioase si lipsite de sens...in asa fel incat sa o enervezii foarte tare, vei vedea ca va renunta sa te mai sacaie dupa ce faci asta de vreo 5-8 ori cu texte cat mai rautacioase si mai diverse(stiu ti se pare probabil oribil sa vb cu ea atat, dar asta e), daca dupa ce s-a potolit o vreme incepe iar, continua asa pana se va invata minte!
Scuceeeees