| felicitie06 a întrebat:

Este vorba despre un baiat. Sora mea este colega cu el si atunci cand vorbeste cu ea intreaba mereu si de mine spune ca sunt frumoasa. Ca ar vrea sa ma pupe. Si multe lucruri care sunt chiar foarte dragute. Ieri am fost la liceul in care e sora mea si am stat cam o ora cu sora mea baiatul respectiv si o alta colega a surorii mele dar baiatul de abia ca m-a privit si nu m-a salutat eu ii zambeam (imi place enorm de el) si incercam sa creez o conexiune intre noi. Dar nu ma privea. Insa cand eu nu il priveam. De fapt il priveam cu coada ochiului observam ca se uita la mine si asa de dragut era. Deci ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Probabil ca ii este rusine sa iti spuna. Este genul de tip mai timid?
Daca e timid, fa tu un pas si vezi cum reactioneaza. Adica nu are rost sa va jucati asa de-a sorecele si pisica, el se face ca nu se uita la tine, tu te faci ca nu il vezi cand se uita.
Odata cand esti cu el si cu sora ta, iti faci un plan cu sora ta sa te ajute si sa zicem ca sunteti voi 3 intr-un parc sau pe hol si o pui pe sora ta sa il intrebe "Daca ar fi sa iti placa de una de noi, cu care ai vrea sa fii impreuna?" si daca te alege pe tine il intrebi "Deci ai prefera sa ma saruti pe mine decat pe sora-mea" si daca zice da ii zici "pai si ce mai astepti" si te apropii de el si il pupi. Sau poate va ganditi voi la un plan mai bun, ideea e ca sunt multe posibilitati. Eu ca baiat mi-ar placea mult sa vina o fata asa la mine.

| felicitie06 explică (pentru AlexCristi97):

Multumesc pentru raspuns happy

| Dumitrescu_Razvan_1973 a răspuns:

Da te place du-te futel tu pe el in cur