| Zahariab a întrebat:

este vreo fata lesbiana din Chisinau pe aici? As vrea sa fac cunostinta cu vreo una))

12 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Si eu vreau sa cunosc fete bisexuale love struck
daca te razgandesti intre timp da-mi pm laughing

| CristinaForTPU a răspuns:

Fato. daca esti fata. nu fi pe inverslaughing gasesteti un baiat dragut:X

| Zahariab explică (pentru CristinaForTPU):

happy nu ..baetii sunt buni prieteni..doar atit )

| TheCrisLv20 a răspuns:

Bazaresti moldavneste?

| Pussyyy a răspuns:

Cristina nu trebuie sa rizi de ea fiecare cu orientatia, suntem cu totii diferiti si influenteaza psihologic asuptra omului.Bine succes si sa gasesti e cam greu...)Nuai bine(Moldovancile la putere:хД

| Zahariab explică (pentru Pussyyy):

Mersi de intelegere))

| applewomen a răspuns:

Cum pot sa te gasesc?

| linees a răspuns:

Bunaaaaaa...daca mai esti pe aici..atunci hai sa facem cunostinta

| niusa25 a răspuns:

De curizitate sau ceva serios