| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema daca mi-a venit menstruatia cu 6 zile mai repede? Ciudat este ca niciodata nu mi-a venit mai repede de 25 de zile si acum este maro si putina. Am avut contact sexual, dar a fost protejat. Si aseara am avut contact... Racita nu sunt.

3 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina. Din pacate prezervativul nu te protejeaza 100%.

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu este nici o problema daca menstruatia vine mai devreme decat ar trebui, mai sunt dereglari ale organismului.
Mai asteapta putin, daca incepe sa iti curga in cantitate normala e ok este menstruatia, insa daca continua aceeasi scurgere maronie ar putea fi semnul unei infectii sau al unei dereglari hormonale si indicat ar fi sa mergi la un medic ginecolog.
Mult noroc!

| necdannec a răspuns:

Nu e nici o problema. Sunt convins ca e o dereglare hormonala.