| bebe_3896 a întrebat:

Buna eu am 15 ani iar iubitul meu 22 si de curand mi-a propus sa ne incepem viata sexuala insa l-am refuzat spunandu-i ca sunt prea mica. intr-o seara am dormit la el si am facut petting. el se juca cu penisul pe la zonele mele genitale dar nu a penetrat nici un pic. insa el a ejaculat pe mine...in apropiere de vaginul meu. se poate intampla ceva? as putea ramane insarcinata chiar daca nu am facut nimic? va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Eu sunt fata si sincer nu am facut. o niciodata am 15 ani. si nu ma pasioneaza. prt mei au avut maxim 19 ani. si nu mi.au cerut asa ceva. cu el no. sa. ti fie BINE. el maine te lasa. gandeste. te. ca nu e ujor. el te minte ce zice o FT. si dupa o las.gandeste.te... BINE. NU STIU NU CRED CA EJTI GRAVIDA:: DAR PT SIGURANTA TA DUTE SI CUMPARA UN TEST::: dar inca o data gandeste. te ca daca parintii tai afla esti un copil MORT. si pentru ce pentru cateva min de placere. poate nu o saa. mi dai fundita. dar macar te ajutwinking

16 răspunsuri:
| zayidee a răspuns:

Nu, n-ai ramas, stai lin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu ai cum sa ramai insarcinata.

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Ai dormit la el, dar parinţi tai ce spun, sunt chiar atat de nepasatori?straight face

eu am iubit apropriat de varsta cu mine[16 res 15] si nici nu ma culc cu el.straight face

Sigur că nu ai ramas insarcinatastraight face
Vai de mine copii din ziua de azi

| adryano_7933 a răspuns:

Te-au lasat parinti?:O

Nu, nu vei ramane. dar la varsta asta. e ceva nenormal (parerea mea)

| RoberT_2406 a răspuns:

Daca tu ai 15 ani si ti-ai ales un iubit de 22 de ani inseamna ca esti destul de matura incat sa-ti incepi viata sexuala...

Vai de parintii tai!

| rosogalavinia a răspuns:

Eu zic mai intai sa ii dai papuci cas multi baieti pe planeta, 2 sa iti faci un control ginecologic, 3 pe departe sa le zici situatia alor tai, 4 daca esti insarcinata sa faci avort, si cat mai repede sa ti faci control ginecologic ok sas sa faci

| ©OŁфяņ ca αşα ą zis Ponneiii.. a răspuns:

M'ai bine i-ai da papuci, si gasesteti un baiat de varsta ta care nu isi doreste sa te culci cu el la varsta ta.

| gaby_4718 a răspuns:

Esti cam mica pentru din astea si eu am tot 15 ani si nu ma gandesc la sex sau ceva d genu nu e momentul aku...nu esti insarcinata stay linistita, nu aveai cum

| rosto a răspuns:

Fetita draga, hai sa iti vorbesc asa cum trebuie ca sa iti deschid capu' ala. tu la 15 ani stai cu unu de 22 care se joaca cu penisul la vaginul tau? data viitoare nu o sa mai faceti petting ce zici tu acolo, o sa o faceti in toata regula. si renunta la exprimarile ca nu ai facut nimic, ca asta e facut toata ziua. mie mi-ar fi rusine la varsta asta cand ar trebui dracu sa pui mana pe carte, sa vezi de alte alea, de jucat coarda in parc sa "ma joc" asa cum o faci tu. nu ii dai seama ca asta te fte si te lasa? si vad ca nici macar nu stii cu ce se mananca sexul, daca eu iti spun acum ca tu sigur faci gemeni e posibil sa ma si crezi! daca tot ai de gand sa faci tampenii, macar informeaza-te si vezi ce presupune sexul. straight face dar eu ti-as recomanda sa mai cresti putinwinking

| Ponk a răspuns:

Hai frate ce dracu aveti cu ea? Face ce vrea cred ca e destul de matura.Nu ai ramas insarcinata stai linistita (daca tot vrei sa te asiguri fa un test de sarcina)

| Zazu a răspuns:

E clar, 15 ani, dormit la prieten de 22, parintii habar nu am ce copil au la uasa, vechea poveste"de ce nu ma lasa mama sa ies din casa, de ce nu ma lasa sa ies afara din casa mai tarziu de ora 10? de asta! stiu mamele ce stiu, parca nu ar sti ce au la usa! Intreb-o pe mama ta, daca, doamne fereste, vii intr. o zi acasa cu burta la gura nnoi nu te putem ajuta cu nimic, mama ta este singura care te poate proteja.Crezi ca fundita te poate salva de o sarcina?

| Zenithf a răspuns:

Ar trebui sa te ocupi mai serios de scoala, si poate si de partea spirituala. Or veni necazurile pe tine si atunci numai Doamne-Doamne o sa fie alaturi de tine, ca "prietenu;" tau te va lasa in plata Lui, si parintii te-or pune sa faci avort, spune-mi, atunci ce vei face?
Lasa-l tu pe el inainte sa te lase el pe tine.

| Miauti a răspuns:

Tot ce vrea el e sex asa ca daca era un partener de onoare iti respecta dorinta si nici nu se mai juca cu tine. Odata ce a ejaculat pe tine inseamna ca a cazut promisiunea.

| wannabe a răspuns:

Cum sa-ti faci un prieten de 22 de ani cand tu ai doar 15?
nu-ti dai seama ca el va urmari de la tine sa faca sex apoi sasi gaseasca alta minora virgina cu care sasi potoleasca setea? blind girl

| jordan_8604 a răspuns:

Nu iti dau acest sfat pentru fundita. 1 Nu ai cum sa fii insarcinata, insarcinata ramai daca barbatul se termina in momentul penetrarii nici decum daca a ejaculat pe u. 2 Intradevar esti cam micuta pentru asemenea experiente dar crede-ma nu esti prima si nici ultima. 3 Ai grija pentru ca cea ce face acel baiat e ilegal si risca sa isi piarda libertatea, Actul sexual consimtit sau neconsimtit cu un minor, minora este pedepsit cu inchisoarea. Eu traiesc in germania si crdema daca politia germana vede 2 indragostiti pe strada si li se pare ca unul din ei este minor le va cere actele, odata ce se va stabili ca exista o incalcare a legii se va aplica si pedea[psa cu sau fara voia ta.
Asa ca aveti grija, si chiar sper din tot sufletul ca acel baiat sa te si iubeasca nu numai sa se foloseasca de cea ce ai u sai oferi,,, multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a intrat nim inauntru nu se intampla nim